Menu

Nehtová modeláž

Provádíme modeláž nehtů KLASIK, doplňování gelových nehtů, zpevňování přírodních nehtů gelem. Nabízíme široký sortiment nehtových dekorací.

Celá řada žen si přeje krásné a pevné nehty, ale příroda je jimi neobdařila. Z tohoto důvodu byla vyvinuta celá řada metod jak přírodu obejít.

Pokud nechcete na nic čekat, můžete si nechat naaplikovat umělé nehty. Modeláž nehtů je doporučována i z důvodů esteticko-zdravotních v případě slabých a lámavých nehtů.

Ceník modeláže nehtů naleznete ZDE .

Metody nehtové modláže
  • UV gelem
  • Vždy jsou využity profesionální materiály, které jsou kvalitní a šetrné. (Nehty Vám může zničit jen špatný pracovní postup manikérky s použitím nekvalitního materiálu.)
  • Francouzská modeláž nehtů Velmi populární je francouzská modeláž nehtů, při které je na špičky nehtů aplikován bílý UVgel dodávající přirozený a upravený vzhled. Na závěr je na nehty nanesen vrchní UVgel.
  • Na takto vymodelované nehty lze samozřejmě nanášet i barvené laky dle Vašeho uvážení, přičemž permanentní francouzská manikúra zůstane na nehtech i po odlakování.
  • Tato metoda je vhodná zejména pro ty ženy, které chtějí mít stále upravené ruce a nehty a nechtějí, nebo nemůžou, své nehty lakovat barevnými laky.

Modeláž nehtů vypadá zcela přirozeně a jsou nenáročné na domácí péči.

Naposledy změněno : neděle, 12 říjen 2014 09:09

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Kadeřnictví ARNIKA

Ořešská 104

155 00, Praha 5 - Řeporyje

Telefon: +420 251 626 147

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Otevírací doba: Pondělí - pátek 8 - 19 hod

IČ: 16911857

nejsme plátci DPH

kontakty na personál ZDE

Přihlásit nebo Registrovat