PRODLUŽOVÁNÍ A ZHUŠŤOVÁNÍ VLASŮ

SLUŽBY ARNIKA

BALMAIN je inovativní způsob, jak zvětšit hustotu, zvýraznit barvu, dodat strukturu a délku přírodním vlasům. Vlasy BALMAIN jsou vyrobeny z vysoce kvalitních 100% přírodních vlasů.

Pramínky vlasů se s přírodními spojují pomocí malého keratinového spoje. Tento spoj bez sebemenšího poškození Vašich vlasů vydrží 8 – 12 týdnů, v závislosti na rychlosti růstu vlasů a na správné péči o prodlužované vlasy. Po uplynutí této doby se vlasy sundají a opětovně nandavají blíže k pokožce hlavy. Balmain Hair poskytuje na samotné vlasy 6 měsíců záruku a pokud prodloužené vlasy dostávají skutečně správnou péči, je tento obnovující proces zcela bezbolestný a zaručuje i zachování zdraví a kvality Vašich vlasů.

BALMAIN HAIR nabízí  širokou škálu barev v přírodních i crazy odstínech i pro ty, kteří nechtějí podstoupit chemickou úpravu svých vlastních vlasů. Můžete vybírat ze 3 různých struktur (rovné, přirozeně rovné, vlnité) a 36ti odstínů barev a dát tím prostor své fantazii formou různých kombinací a odvážných experimentů.

Jak správně pečovat o prodloužené vlasy?

Péče je důležitým krokem pro udržení zdravých, lesklých a krásných vlasů.

Řada Balmain Hair Care byla speciálně vyvinuta, aby poskytla extra výživu, potřebnou pro udržení dokonalé kondice Vašich přírodních vlasů. Balmain nabízí šampon, kondicionér, Hair Mask a Shine spray. Šampon a kondicionér je ideální pro každodení použití. Tyto produkty jsou obohaceny o minerály a výtažky ze zeleného čaje, čistí a vyživují vlasy a vlasovou pokožku. Maska Hair Mask je týdenní pětiminutové ošetření, které vlasy posiluje a dodává jim vitalitu a lesk. Shine spray dodá zářivý lesk a zároveň chrání vlasy před vysušením a zabraňuje jejich třepení. Kartáč Balmain je speciálně navržen na udržov optimálním stavu.

Vlasy se doporučují česat od konců, pak od poloviny a nakonec oblast od kořínků.

Náš tip

Na noc můžete svázat vlasy dozadu do volného copu a tím zabráníte jejich zbytečnému zacuchání.

Ceníky

Ceník prodlužování vlasů

K prodlužování vlasů používáme 100% přírodní vlasy BALMAIN Paris - Hair Couture.

CENÍK PLATNÝ OD 1.2.2020

Rovné vlasy 30 cm - 1 pramínek80 Kč
Rovné vlasy 45 cm - 1 pramínek110 Kč
Vlnité, kudrnaté 45 cm - 1 pramínek110 Kč
Rovné vlasy 60 cm - 1 pramínek140 Kč
Nasazení jednoho pramene keratinem22 Kč
Rozpoj jednoho pramene keratinem22 Kč
Bailmain speciální kartáč na vlasy245 Kč
Keratin25 Kč
Image
Image