REGRESE A VÝKLAD KARET

SLUŽBY ARNIKA

Regresní terapie

Vše co vám přijde špatné a neřešitelné, my dokážeme najít příčinu a odstranit pomocí regresní terapie.

Výklad karet

Výklad karet se v současnosti používá nejen ke klasickému věštění, ale také k pochopení životních situací a nalezení správné cesty.

Regresní terapie

Co je účelem regresní terapie?

Regresní terapie má za cíl pochopit a zpracovat traumata, která se mohou projevit třeba i za velmi dlouhou dobu po vzniku jejich příčiny. Tento druh terapie umožňuje také nahlédnout do širších souvislostí života a existence vůbec, čímž může poskytnout zcela nový pohled na situace, ve kterých se nacházíme. A také přinést vysvětlení našich problémů v širších souvislostech.

Regresní terapie jako výlet do minulého života?

Regrese, tedy cesta zpět do vlastní minulosti, někdy i cesta do minulých životů, může výrazně změnit a pozitivně ovlivnit náš současný život, naši přítomnost, se kterou si nevíme rady. Nejde přitom o žádné šarlatánství, šamanské triky a ani o hypnózu. Tento stav můžeme přirovnat k začtení se do napínavého příběhu, ponoření se tak do jiné reality, prožívání osudů jiných osob. Při terapii pacient ví, kde je a co se s ním děje. Jeho vůle je pro terapeuta důležitá. Postupným procházením v čase se můžeme dostat až tam, kde potíže vznikly, tedy poznat jejich příčinu. Některé příčiny nacházíme v tomto životě, jiné v předchozích existencích.

Regresní terapie z pohledu laika

Stalo se vám, že vás začala bolet hlava, noha, rameno? Vzali jste si prášek a na chvíli bylo po bolesti. Řekli jste si - to je tlakem, bude bouřka, to je revma, mám moc starostí. Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vás bolí pořád pravá noha nebo levé ucho? A proč ostatní ve stejných situacích nebolí? Odpověď na tyto otázky vám může dát právě regresní terapie. Umožní vám zpracovat problém tak, aby vás v budoucnu neobtěžoval.

Co všechno může vyřešit regresní terapie?

Možnosti regresní terapie jsou takřka neomezené a s její pomocí se můžete zbavit například bolestí nejrůznějších částí těla, strachu z výšek, klaustrofobie, strachu z pavouků, hadů apod., panického strachu a trémy při veřejném projevu, poruch spánku, problémů s dýcháním, problémů ve vztazích, závislosti na alkoholu a drogách atd.

Regresní terapie ceny

Ceníky

REGRESNÍ TERAPIE

1200 Kč

PRVNÍ NÁŠTĚVA
  • Délka sezení 180 minut.

REGRESNÍ TERAPIE

800 Kč

KAŽDÁ DALŠÍ NÁVŠTĚVA
  • Délka sezení 180 minut.

Výklad karet

Výklad karet se v současnosti používá nejen ke klasickému věštění, ale také k pochopení životních situací a nalezení správné cesty. Právě v dnešní době je neocenitelným pomocníkem při nahlédnutí problémů z jiného úhlu pohledu, což nám umožní danou situaci přehodnotit a změnit. Někdy se ocitneme v potížích, ze kterých nevidíme cestu ven, protože nedokážeme být za daných okolností objektivní. Právě v takových situacích může být výklad karet velmi dobrou volbou.

Věštba z karet pomáhá odhalit reálné plány od planých nadějí, pravou lásku od iluzí, skryté možnosti a touhy. Karty ukáží přání duše, osobní dary a potenciál. Také možnosti a cesty vedoucí k naplnění tužeb a přání.

Každá otázka má svou odpověď, proto se můžete zeptat karet opravdu na cokoliv. Ať už se jedná o věštění budoucnosti nebo nahlédnutí do aktuální situace.

Výklad karet cena

Ceníky

VÝKLAD KARET

500 Kč
Image