Aktuality

ARNIKA

Ve čtvrtek  3. 12.  OTEVÍRÁME

Ve čtvrtek 3. 12. OTEVÍRÁME

Po více jak měsíční pauze již tento čtvrtek 3. 12. 2020 znovu můžete vzít za naší kliku. Děkujeme všem zákazníkům, kteří nám zachovali přízeň a věřte, že uděláme maximum, abychom mohli vyjít všem vstříc. Děkujeme, že budete dodržovat nastavená pravidla. Prosíme pány, aby se nerozčilovali, když jim budeme mýt vlasy, není to náš výmysl a je to z hygienických důvodů (celková cena se s touto nezbytnou procedurou zvýší pouze o 40 Kč). Vstupujte do salónu s nasazenou rouškou a při vstupu použijte dezinfekci. Kadeřnický salón Arnika děkuje.

  

INSIGHT - přírodní vlasová kosmetika

INSIGHT - přírodní vlasová kosmetika

Ať už jsou vaše vlasy suché, kudrnaté, mastné, husté, tenké, náchylné k lupům, barevné, poškozené, dlouhé nebo krátké, máme pro vás dokonalý přírodní produkt na péči o vlasy. Přijďte si k nám zakoupit domácí péči. ŠAMPONY 400ml s pumpičkou od 239 Kč, kondicionéry od 249 Kč.⠀

Insight - přírodní vlasová kosmetika

Pracujeme s produkty Insight, které Vám také nabízíme k domácí péči.

Produkty INSIGHT obsahují vysoké procento přírodních ingrediencí. V průměru je více než 96% všech receptur složeno ze surovin přírodního původu. Inovativní a nekonvenční receptury chrání zdraví vlasů a jejich lesk pomocí přísného výběru surovin. Profesionální kvalita za dostupnou cenu.

Od 22.10. je náš salon opět dle nařízení vlády UZAVŘEN

Od 22.10. je náš salon opět dle nařízení vlády UZAVŘEN

Vážení zákazníci,

na základě USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 21. října 2020 č. 1079 je kadeřnictví dočasně ode dne 22. října 2020 až do odvolání uzavřeno.

V případě dalších dotazů mě můžete kontaktovat na telefonním čísle 604 150 002.

Děkuji za pochopení

Martina

ARNIKA